Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet FDX60S1A FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, single mode

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:FDX60S1A Model #: FDX60S1A  Naam: ComNet FDX60S1A FDX60 Series, RS232/RS422/RS485 Data Transceiver, 1-Fiber, Single Mode
  • Robust design assures extremely high reliability in unconditioned out-of-plant/roadside environments
  • NTCIP Compatible
  • Wide optical dynamic range: optical attenuators are never required

I/O-uitbreidingen

Aantal Total Expansion slots
1

Interfaces/Poorten

Aantal ST-poorten
1
ST-poorttype
Duplex, Simplex
Totaal aantal poorten
1

Media & Performance

Glasvezel golflengte
1310 nm, 1550 nm
Glasvezelkabel standaard
9 µm
Glasvezelmode
Enkele modus
Maximale Ondersteunde Afstand
69 km
Maximale Ondersteunde Afstand (mm)
69000000

Others

ADI Part Number Replaces
40101

Uiterlijke kenmerken

Breedte
154,9 mm
Breedte (mm)
154,94
Diepte
27,9 mm
Diepte (mm)
27,94
Hoogte
134,6 mm
Hoogte (mm)
134,62
Vormgeving
DIN Rail Mount, Opbouw

Overige

TAA Compliant
Nee

Vergelijkbare producten

ComNet PS-MORD48240 PS-MORD serie, industriële op DIN rail monteerbare voeding, 48-55V DC, 240W

Categorie: UPS   Merken: ComNet Communications

ComNet CNGE2FE8MSPOE+ Managed Ethernet Switch met (8) 10-100 BASE-TX + (2) 10-100-1000 BASE-TX-FX-poorten en PoE.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications

ComNet CLESP Enkelpoort Ethernet spanningstransiënt en overspanningsbeveiliging

Categorie: Overspanningsbeveiligingsmodules   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA60-48A Industriële DIN Rail montage 60 Watt bij 48V voeding

Categorie: Voedingen   Merken: ComNet Communications

ComNet, industriële SFP-module, singlemode, 1000FX, 1310 nm, 15 Km, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet, industriële SFP-module, multimode, 1000FX, 850 nm, 550 meter, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications

ComNet SFP-46 Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310nm, 2km, LC, 2 vezel, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications

ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 vezels, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications

ComNet DINBKT4 Rack DIN Rail Adapter, Rack Misc DIN Rail Montage

Categorie: Rek Accessoires   Merken: ComNet Communications

ComNet CNGE4+2SMSPOEHO/M CNGE4+2SMS serie, 6-poorts intelligente Redundant Ring Gigabit Self-Managed Switch met PoE+.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications

ComNet CNGE1IPS95 Netwerk Midspan Industrieel 60-95W PoE++ 1-Port Gigabit

Categorie: PoE Injectoren   Merken: ComNet Communications

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet SFP-2 Glasvezelmodule, multi-mode, 1310 nm, max. 2 Km, 2 LC connectoren

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications

ComNet CNGE3FE8MSPOEHO Industrieel geharde 11-poorts Managed Ethernet Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1M2/3 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 2-fiber, SC Connector, 1310nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A Video IP Voedingsunit, industriële DIN Rail montage 120 Watt 48V voeding

Categorie: Voedingen   Merken: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S2 FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 2 vezel, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CL-SFP1 10Mbps Koper verlengde afstand SFP

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS-ondersteuning voor veilig beheer

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CLFE1EOC IP over Coax 1-poort Extender 10-100mbps, 1-kanaals Ethernet over Coax converter 10-100 Mbps

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: ComNet Communications

ComNet CWGE28MS Commercial Grade Managed Layer 2+ Ethernet Switch met 20 × 100-1000Base-FX SFP + 4 × Gbps Combo + 4 × 1000BASE-FX SFP Ports.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Ethernet-Over-Koper Extender met PoE-doorvoer

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: ComNet Communications

ComNet CNGE5MS Managed Ethernet Switch met (3) 10-100-1000Base-TX en (2) 10-100-1000Base-TX-100-1000Base-FX Combo-poorten.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button