Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:CWFE2SCM2 Model #: CWFE2SCM2  Naam: ComNet CWFE2SCM2 Commercial Grade 10/100 Mbps Ethernet 2 Port Media Converter 1 Channel: Electrical To Optical
  • Commercial Grade
  • 10/100 Mbps Ethernet - 10/100 BASE-T/TX electrical port - 100 BASE-FX optical port
  • Electrical port supports Auto-Negotiation for 10 Mbps or 100 Mbps, full duplex or half duplex data.

Media & Performance

Glasvezelkabel standaard
50/125 µm, 62.5/125 µm
Maximale Ondersteunde Afstand
3 km
Maximale Ondersteunde Afstand (mm)
3000000
Netwerktechnologie
10/100 BASE-T/TX, 100 BASE-FX

Netwerk & Communicatie

Ethernet technologie
Snel internet

Uiterlijke kenmerken

Breedte
119,4 mm
Breedte (mm)
119,38
Diepte
83,8 mm
Diepte (mm)
83,82
Hoogte
25,4 mm
Hoogte (mm)
25,4
Vormgeving
Extern

Overige

Inhoud verpakking
  • ValueLine CWFE2SCM2 Media Converter
  • AC-DC Power Adapter
  • User Guide
Milieuvriendelijk
Ja
TAA Compliant
Nee

Vergelijkbare producten

ComNet PS-MORD48240 PS-MORD serie, industriële op DIN rail monteerbare voeding, 48-55V DC, 240W

Categorie: UPS   Merken: ComNet Communications
Image of PS-MORD48240

ComNet CNGE2FE8MSPOE+ Managed Ethernet Switch met (8) 10-100 BASE-TX + (2) 10-100-1000 BASE-TX-FX-poorten en PoE.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet CNGE2FE8MSPOE Ethernet Switch

ComNet CLESP Enkelpoort Ethernet spanningstransiënt en overspanningsbeveiliging

Categorie: Overspanningsbeveiligingsmodules   Merken: ComNet Communications
ComNet Single Port Ethernet Surge Protector

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB/S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

ComNet PS-DRA60-48A Industriële DIN Rail montage 60 Watt bij 48V voeding

Categorie: Voedingen   Merken: ComNet Communications
ComNet PS-DRA60-48A Industrial DIN Rail Mounting 60 Watt at 48 Volt Power Supply

ComNet, industriële SFP-module, singlemode, 1000FX, 1310 nm, 15 Km, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-6 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 100FX, 1550nm, 80km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet RS232/RS422/RS485 Data Transceiver

ComNet, industriële SFP-module, multimode, 1000FX, 850 nm, 550 meter, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-16 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 10/100/1000 Mbps, 850nm, 550m, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet SFP-46 Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310nm, 2km, LC, 2 vezel, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-46 SFP (mini-GBIC) Module

ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 vezels, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet DINBKT4 Rack DIN Rail Adapter, Rack Misc DIN Rail Montage

Categorie: Rek Accessoires   Merken: ComNet Communications
ComNet DINBKT4 Mounting Adapter

ComNet CNGE4+2SMSPOEHO/M CNGE4+2SMS serie, 6-poorts intelligente Redundant Ring Gigabit Self-Managed Switch met PoE+.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
Image of CNGE4+2SMSPOEHO/M

ComNet CNGE1IPS95 Netwerk Midspan Industrieel 60-95W PoE++ 1-Port Gigabit

Categorie: PoE Injectoren   Merken: ComNet Communications
Image of CNGE1IPS95

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Miniature Copperline Single-Channel Ethernet Over Coax. Lifetime Warranty.

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet PS-DRA120-48A Video IP Power Supply Unit, Industrially Hardened 100mbps Media Converter With 48v PoE, Mini, SFP Required

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet 10/100 Mbps Ethernet Electrical to Optical Media Converter

ComNet SFP-2 Glasvezelmodule, multi-mode, 1310 nm, max. 2 Km, 2 LC connectoren

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-2 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 100FX, 1310nm, 2km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet CNGE3FE8MSPOEHO Industrieel geharde 11-poorts Managed Ethernet Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet Industrially Hardened 11 Port Managed Ethernet Switch

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet FDX60S1B RS232/422/485 2W and 4W Bi-directional Universal Data Transceiver, sm, 1 fiber

ComNet FDX60S1A FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S1A

ComNet CNFE1M2/3 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 2-fiber, SC Connector, 1310nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1M2/3

ComNet PS-DRA120-48A Video IP Voedingsunit, industriële DIN Rail montage 120 Watt 48V voeding

Categorie: Voedingen   Merken: ComNet Communications
ComNet Industrial DIN Rail Mounting 120 Watt 48 Volt Power Supply

ComNet FDX60S2 FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 2 vezel, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S2

ComNet CL-SFP1 10Mbps Koper verlengde afstand SFP

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
Image of CL-SFP1

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS-ondersteuning voor veilig beheer

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE3TX2CXMSE

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter With 100 Fx And 1000 Fx Support

ComNet CLFE1EOC IP over Coax 1-poort Extender 10-100mbps, 1-kanaals Ethernet over Coax converter 10-100 Mbps

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: ComNet Communications
ComNet CLFE1EOC IP Over Coax 1-Port Extender 10/100mbps, 1-Channel Ethernet Over Coax Converter 10/100 Mbps

ComNet CWGE28MS Commercial Grade Managed Layer 2+ Ethernet Switch met 20 × 100-1000Base-FX SFP + 4 × Gbps Combo + 4 × 1000BASE-FX SFP Ports.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet CWGE28MS Commercial Grade Managed Layer 2+ Ethernet Switch with 20 Ч 100/1000Base-FX SFP + 4 Ч Gbps Combo + 4 Ч 1000BASE-FX SFP Ports

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC Electrical to Optical Media Converter

ComNet Ethernet-Over-Koper Extender met PoE-doorvoer

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: ComNet Communications
Image of CLFE4EOC

ComNet CNGE5MS Managed Ethernet Switch met (3) 10-100-1000Base-TX en (2) 10-100-1000Base-TX-100-1000Base-FX Combo-poorten.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet CNGE5MS Ethernet Switch

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100 Mbps Ethernet Media Conveter with PoE
close button