Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet CLFE1EOC IP over Coax 1-poort Extender 10-100mbps, 1-kanaals Ethernet over Coax converter 10-100 Mbps

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:CLFE1EOC Model #: CLFE1EOC  Naam: ComNet CLFE1EOC 1-Channel Ethernet over Coax Converter 10-100 Mbps
  • Full 10/100 Mbps Bandwidth
  • Supports Multicast, Unicast and Jumbo Frame
  • Symmetric Bandwidth provides consistent upload and download with virtually zero packet loss over the total usable distance

Productinformatie

Lengte
83,8 mm
Lengte (mm)
83,82

Uiterlijke kenmerken

Breedte
64,0 mm
Breedte (mm)
63,5
Hoogte
28 mm
Hoogte (mm)
27,94

Overige

Certificaten & Standaarden
  • FCC
  • CE
  • UL
Inhoud verpakking
  • 1 Channel Ethernet over Coaxial Cable with Pass-through PoE
  • Power Supply
Milieuvriendelijk
Ja
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

ComNet PS-MORD48240 PS-MORD serie, industriële op DIN rail monteerbare voeding, 48-55V DC, 240W

Categorie: UPS   Merken: ComNet Communications
Image of PS-MORD48240

ComNet CNGE2FE8MSPOE+ Managed Ethernet Switch met (8) 10-100 BASE-TX + (2) 10-100-1000 BASE-TX-FX-poorten en PoE.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet CNGE2FE8MSPOE Ethernet Switch

ComNet CLESP Enkelpoort Ethernet spanningstransiënt en overspanningsbeveiliging

Categorie: Overspanningsbeveiligingsmodules   Merken: ComNet Communications
ComNet Single Port Ethernet Surge Protector

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB/S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

ComNet PS-DRA60-48A Industriële DIN Rail montage 60 Watt bij 48V voeding

Categorie: Voedingen   Merken: ComNet Communications
ComNet PS-DRA60-48A Industrial DIN Rail Mounting 60 Watt at 48 Volt Power Supply

ComNet, industriële SFP-module, singlemode, 1000FX, 1310 nm, 15 Km, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-6 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 100FX, 1550nm, 80km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet RS232/RS422/RS485 Data Transceiver

ComNet, industriële SFP-module, multimode, 1000FX, 850 nm, 550 meter, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-16 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 10/100/1000 Mbps, 850nm, 550m, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet SFP-46 Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310nm, 2km, LC, 2 vezel, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-46 SFP (mini-GBIC) Module

ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 vezels, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet DINBKT4 Rack DIN Rail Adapter, Rack Misc DIN Rail Montage

Categorie: Rek Accessoires   Merken: ComNet Communications
ComNet DINBKT4 Mounting Adapter

ComNet CNGE4+2SMSPOEHO/M CNGE4+2SMS serie, 6-poorts intelligente Redundant Ring Gigabit Self-Managed Switch met PoE+.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
Image of CNGE4+2SMSPOEHO/M

ComNet CNGE1IPS95 Netwerk Midspan Industrieel 60-95W PoE++ 1-Port Gigabit

Categorie: PoE Injectoren   Merken: ComNet Communications
Image of CNGE1IPS95

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Miniature Copperline Single-Channel Ethernet Over Coax. Lifetime Warranty.

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet PS-DRA120-48A Video IP Power Supply Unit, Industrially Hardened 100mbps Media Converter With 48v PoE, Mini, SFP Required

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet 10/100 Mbps Ethernet Electrical to Optical Media Converter

ComNet SFP-2 Glasvezelmodule, multi-mode, 1310 nm, max. 2 Km, 2 LC connectoren

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-2 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 100FX, 1310nm, 2km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet CNGE3FE8MSPOEHO Industrieel geharde 11-poorts Managed Ethernet Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet Industrially Hardened 11 Port Managed Ethernet Switch

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet FDX60S1B RS232/422/485 2W and 4W Bi-directional Universal Data Transceiver, sm, 1 fiber

ComNet FDX60S1A FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S1A

ComNet CNFE1M2/3 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 2-fiber, SC Connector, 1310nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1M2/3

ComNet PS-DRA120-48A Video IP Voedingsunit, industriële DIN Rail montage 120 Watt 48V voeding

Categorie: Voedingen   Merken: ComNet Communications
ComNet Industrial DIN Rail Mounting 120 Watt 48 Volt Power Supply

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CWFE2SCM2

ComNet FDX60S2 FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 2 vezel, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S2

ComNet CL-SFP1 10Mbps Koper verlengde afstand SFP

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
Image of CL-SFP1

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS-ondersteuning voor veilig beheer

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE3TX2CXMSE

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter With 100 Fx And 1000 Fx Support

ComNet CWGE28MS Commercial Grade Managed Layer 2+ Ethernet Switch met 20 × 100-1000Base-FX SFP + 4 × Gbps Combo + 4 × 1000BASE-FX SFP Ports.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet CWGE28MS Commercial Grade Managed Layer 2+ Ethernet Switch with 20 Ч 100/1000Base-FX SFP + 4 Ч Gbps Combo + 4 Ч 1000BASE-FX SFP Ports

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC Electrical to Optical Media Converter

ComNet Ethernet-Over-Koper Extender met PoE-doorvoer

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: ComNet Communications
Image of CLFE4EOC

ComNet CNGE5MS Managed Ethernet Switch met (3) 10-100-1000Base-TX en (2) 10-100-1000Base-TX-100-1000Base-FX Combo-poorten.

Categorie: Netwerk Switches   Merken: ComNet Communications
ComNet CNGE5MS Ethernet Switch

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100 Mbps Ethernet Media Conveter with PoE
close button