ComNet FDX60M2-M RS232-RS422-RS485 Data Transceiver, Multimode, 16 dB in 62,5-micron Kern, 4 km (2,5 mijl) Max. bereik. Bereik

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:FDX60M2M Model #: FDX60M2M  Naam: ComNet FDX60M2-M RS232/RS422/RS485 Data Transceiver, Multimode, 16 dB into 62.5-micron Core, 4 km (2.5 mile) Max. Range
  • Connect different types of media within a network with this single port
  • Supports optical fiber cable to span longer distances and provides data transmission rates par excellence between networks and different devices
  • The Rail-mountable provides convenient installation

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

Dahua LR1002-1EC Éénpoorts EoC ontvanger

Categorie: Media Omzetters   Merken: Dahua Technology

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, Basiseenheid

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, camera-unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet over Coax Videokabelmodule

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Honeywell HLR1001IP Over Coax Converter, zender en ontvanger

Categorie: Media Omzetters   Merken: Honeywell Commercial Security

Veracity VHW-HWPS-C2 HIGHWIRE Powerstar Duo 2-Port PoE Switch over Coax Kabel

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

TRENDnet TFC-110S15I Intelligent Tfc-110s15i 10-100base-Tx naar 100base-Fx Single Mode Sc Fiber Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1rj45, 100mbps 1fsp+1rj45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax. Levenslange garantie.

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8646 T864 serie, PoE+ over Coax blade kit

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A Video IP Voedingseenheid, industrieel geharde 100mbps Media Converter met 48v PoE, Mini, SFP Vereist

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP Media Converter 100mbps-1gbps 1x SFP Port

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80RM1 T-Mission Fibre 8 ChannelSupervised Rx

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80TM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Contact Tx mm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M1BM Klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1AM Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S2M Datatransceiver, 2 Vezels 23 dB

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1BM klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications