Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:FDX60M2 Model #: FDX60M2  Naam: ComNet FDX60M2 Bi-directional RS232/422/485 Universal Data Transceiver, 2 or 4 Wire, 2 Required Fibers, 1 Rack Slot
  • Meets EIA RS232C/D and RS422/RS485 (2 or 4-wire) specifications
  • Robust design assures extremely high reliability in unconditioned out-of-plant/roadside environments
  • NTCIP compatible

Garantie

Beperkte garantie
Levenslang

I/O-uitbreidingen

Aantal Total Expansion slots
1

Interfaces/Poorten

Aantal ST-poorten
1
ST-poorttype
Duplex
Totaal aantal poorten
1

Media & Performance

Glasvezel golflengte
1310 nm, 1550 nm
Glasvezelkabel standaard
62.5 µm
Glasvezelmode
Multimodus
Maximale Ondersteunde Afstand
4 km
Maximale Ondersteunde Afstand (mm)
4000000

Uiterlijke kenmerken

Breedte
154,9 mm
Breedte (mm)
154,94
Diepte
27,9 mm
Diepte (mm)
27,94
Hoogte
134,6 mm
Hoogte (mm)
134,62
Vormgeving
DIN Rail Mount, Opbouw, Rack bevestiging

Overige

Inhoud verpakking
  • RS232/RS422/RS485 Data zendontvanger
  • Stroomvoorziening
Milieuvriendelijk
Ja
TAA Compliant
Nee

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

NVT NV-ECLK EC-Link: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, camera-unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, Basis unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet over Coax videokabelmodule

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Bosch VG4-SFPSCKT Fiber Optic Ethernet Media Converter Kit voor PTZ camera

Categorie: Media Omzetters   Merken: Bosch

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1A FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE1M2/3 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 2-fiber, SC Connector, 1310nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S2 FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 2 vezel, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Veracity VHW-HWPS-C2 HIGHWIRE Powerstar Duo 2-Port PoE Switch over Coax kabel

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS-ondersteuning voor veilig beheer

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCS2 2-poorts 10/100 Mbps Ethernet mediaconverter, single mode, 2 vezels, SC Connector, 1310 nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Foxstream ADAM-6060-D Telemetrie IP MiscInput/Output Module Adam6060

Categorie: Media Omzetters   Merken: Foxstream

ComNet FDX60M1A Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M1B FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, multimode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE22MC ComFit 2-kanaals 10/100 Mbps Ethernet elektrisch naar optische mediaconvertor

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

NVT Ethernet over coax nv-Ec4BNC

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

TRENDnet TU2-ET100 USB 2.0 naar Fast Ethernet adapter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button