Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

NVT NV-ECLK EC-Link: Long Reach

Merken: NVT Phybridge
Artikelnr #:NV-ECLK Model #: NV-ECLK  Naam: NVT Phybridge NV-ECLK EC Base Ethernet over Coax Extender
  • Create your own LAN and connect your PC, laptop, printer and other peripherals with the help of 2 ports
  • Gigabit Ethernet port for ultra-fast network speeds
  • With leading Layer 2 support, experience enhanced convenience, secure business operations, and a borderless network experience

Productinformatie

Lengte
87,9 mm
Length (mm)
87,884

TBD

Kleur
Zilver

Uiterlijke kenmerken

Height (mm)
21,082
Width (mm)
31,242

Overige

Bijkomende informatie

Plastic Casing

Milieuvriendelijk
Ja
TAA Compliant
Nee

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications
AXIS T8604 T864-Series 4-Port Media Converter Switch with 2 RJ45 Ports

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, camera-unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity
Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Camera Unit

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, Basis unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity
Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Base Unit

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB/S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet over Coax videokabelmodule

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity
Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet Over Coax Video Cable Module

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet RS232/RS422/RS485 Data Transceiver

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet PS-DRA120-48A Video IP Power Supply Unit, Industrially Hardened 100mbps Media Converter With 48v PoE, Mini, SFP Required

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet FDX60S1B RS232/422/485 2W and 4W Bi-directional Universal Data Transceiver, sm, 1 fiber

ComNet FDX60S1A FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S1A

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications
AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, Shelf or DIN-Rail Mount

ComNet CNFE1M2/3 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 2-fiber, SC Connector, 1310nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1M2/3

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CWFE2SCM2

ComNet FDX60S2 FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 2 vezel, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S2

ComNet Communications CNFE1003SAC2-M 10/100 Mbps Ethernet elektrisch naar optische mediaconverter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1003SAC2-M

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC Electrical to Optical Media Converter

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS-ondersteuning voor veilig beheer

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE3TX2CXMSE

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Miniature Copperline Single-Channel Ethernet Over Coax. Lifetime Warranty.

Veracity VHW-HWPS-C2 HIGHWIRE Powerstar Duo 2-Port PoE Switch over Coax kabel

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity
Veracity VHW-HWPS-C2 HIGHWIRE Powerstar Duo 2-Port PoE Switch Over Coax Cable

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100 Mbps Ethernet Media Conveter with PoE

ComNet CNFE22MC ComFit 2-kanaals 10/100 Mbps Ethernet elektrisch naar optische mediaconvertor

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE22MC

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet 10/100 Mbps Ethernet Electrical to Optical Media Converter

NVT Ethernet over coax nv-Ec4BNC

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge
NVT NV-EC4BNC 1:4 BNC Coax Splitter

TRENDnet TU2-ET100 USB 2.0 naar Fast Ethernet adapter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
Image of TU2-ET100

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications
AXIS T8606 4-Port Media Converter Switch, Ethernet to Optical Fiber, 24VDC, 10/100Mbps

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CLEK11EOC IP Over Coax IP Over Coax, Netwerk Accessoire Coax Converter Ip/Coax

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1S2/3

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE1RPT/PD Media Converters Ethernet Repeater With PoE, 10 / 100mbps Industrieel Tube Housing

ComNet CNMCSFP Media Converter 100mbps-1gbps 1x SFP Port

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet ComFit 10/100/1000Mbps Ethernet Media Converter

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter With 100 Fx And 1000 Fx Support

ComNet FDC80RM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Supervised Rx

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet FDC80RM1 T/Mission Fibre 8 ChannelSupervised Rx

ComNet FDX60M1A Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Rs232/Rs422/Rs485 Data Transceiver

ComNet FDC80TM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Contact Tx mm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet FDC80TM1 T/Mission Fibre 8-Channel Contact Tx mm
close button