Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

ComNet FDC80RM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Supervised Rx

Merken: ComNet Communications
Artikelnr #:FDC80RM1 Model #: FDC80RM1  Naam: ComNet Communications FDC80RM1 FDC80 Series 8-Channel Transmitter and Receiver Contact Closure
  • Microprocessor-based logic and latching relays in receiver unit eliminate random contact closure status in the event of loss of link or loss of prime operating power.
  • Designed to meet full compliance with the environmental requirements (ambient operating temperature, mechanical shock, vibration, humidity with condensation, high-line/low-line voltage conditions, and transient voltage protection) of NEMA TS-1/TS-2 and the Caltrans Specification for Traffic Signal Control Equipment.
  • ComFit standard form factor is interchangeable between stand-alone or rack mount use.

Uiterlijke kenmerken

Width (mm)
134,62

Overige

Milieuvriendelijk
Ja

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet over Coax videokabelmodule

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

NVT NV-ECLK EC-Link: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, Basis unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, camera-unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1A FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S2 FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 2 vezel, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

TRENDnet TK-CAT5U CAT5 USB Server Interface Module

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS Support for Secure Management

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Veracity VHW-HWPS-C2 HIGHWIRE Powerstar Duo 2-Port PoE Switch over Coax kabel

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Foxstream ADAM-6060-D Ethernet relay output module

Categorie: Media Omzetters   Merken: Foxstream

ComNet FDX60M1BM Klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

NVT Ethernet over coax nv-Ec4BNC

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP Media Converter 100mbps-1gbps 1x SFP Port

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80TM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Contact Tx mm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1AM Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button