Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

Veracity VHW-HWPS-C2 HIGHWIRE Powerstar Duo 2-Port PoE Switch over Coax kabel

Merken: Veracity
Artikelnr #:VHW-HWPS-C2 Model #: VHW-HWPS-C2  Naam: Veracity HIGHWIRE Powerstar Duo Ethernet over Coax Camera Unit with 2-Port PoE Switch (VHW-HWPS-C2)
  • Works with any IP camera or device
  • Instantly check connection and power level with SafeView™
  • Completely automatic connection, no configuration required

TBD

Kleur
Zilver

Uiterlijke kenmerken

Height (mm)
40
Width (mm)
110

Overige

Bijkomende informatie
  • Weight : 572 g
  • Connectors: RJ45 Ethernet with PoE, BNC coax with PoE, DC in
  • Unit Power: 20 Watt
  • Camera Power : 25 Watt
Certificaten & Standaarden
  • CE
  • FCC
Milieuvriendelijk
Ja
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications
AXIS T8604 T864-Series 4-Port Media Converter Switch with 2 RJ45 Ports

Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, camera-unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity
Veracity VHW-HWPS-C HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Camera Unit

Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE over Coax Converter, Basis unit

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity
Veracity VHW-HWPS-B HIGHWIRE Powerstar Ethernet & PoE Over Coax Converter, Base Unit

NVT NV-ECLK EC-Link: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge
EC-Link: Long Reach EoC Adapter (30 Watts); Local Power Option Meets EN 50121-4 (Railway/Subway) Single Unit (Replaces NV-LNK-02) 5 YR Warranty Included

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB/S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet over Coax videokabelmodule

Categorie: Media Omzetters   Merken: Veracity
Veracity VHW-HW HIGHWIRE High-Speed Ethernet Over Coax Video Cable Module

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet RS232/RS422/RS485 Data Transceiver

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications
AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, Shelf or DIN-Rail Mount

ComNet CNFE1M2/3 CNFE1 serie, 100Mbps InDome mediaconverter, multimode, 2-fiber, SC Connector, 1310nm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1M2/3

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CWFE2SCM2

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet FDX60S1B RS232/422/485 2W and 4W Bi-directional Universal Data Transceiver, sm, 1 fiber

ComNet FDX60S1A FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S1A

ComNet FDX60S2 FDX60 serie, RS232/RS422/RS485 datatransceiver, 2 vezel, single mode

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of FDX60S2

ComNet Communications CNFE1003SAC2-M 10/100 Mbps Ethernet elektrisch naar optische mediaconverter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1003SAC2-M

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE2MC Electrical to Optical Media Converter

TRENDnet TK-CAT5U CAT5 USB Server Interface Module

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
Image of TK-CAT5U

ComNet CNFE3TX2CXMSE 4G LTE Cellular Gateway, HTTPS-ondersteuning voor veilig beheer

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE3TX2CXMSE

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Miniature Copperline Single-Channel Ethernet Over Coax. Lifetime Warranty.

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100 Mbps Ethernet Media Conveter with PoE

Foxstream ADAM-6060-D Telemetrie IP MiscInput/Output Module Adam6060

Categorie: Media Omzetters   Merken: Foxstream
Foxstream M-ADA-6060 Telemetry IP MiscInput/Output Module Adam6060

ComNet CNFE22MC ComFit 2-kanaals 10/100 Mbps Ethernet elektrisch naar optische mediaconvertor

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE22MC

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Promoties   Merken: ComNet Communications
ComNet 10/100 Mbps Ethernet Electrical to Optical Media Converter

NVT Ethernet over coax nv-Ec4BNC

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge
NVT NV-EC4BNC 1:4 BNC Coax Splitter

TRENDnet TU2-ET100 USB 2.0 naar Fast Ethernet adapter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet
Image of TU2-ET100

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications
AXIS T8606 4-Port Media Converter Switch, Ethernet to Optical Fiber, 24VDC, 10/100Mbps

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CLEK11EOC IP Over Coax IP Over Coax, Netwerk Accessoire Coax Converter Ip/Coax

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Image of CNFE1S2/3

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet CNFE1RPT/PD Media Converters Ethernet Repeater With PoE, 10 / 100mbps Industrieel Tube Housing

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet PS-DRA120-48A Video IP Power Supply Unit, Industrially Hardened 100mbps Media Converter With 48v PoE, Mini, SFP Required

ComNet CNMCSFP Media Converter 100mbps-1gbps 1x SFP Port

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet ComFit 10/100/1000Mbps Ethernet Media Converter

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
ComNet Mini 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter With 100 Fx And 1000 Fx Support

ComNet FDC80RM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Supervised Rx

Categorie: Promoties   Merken: ComNet Communications
ComNet FDC80RM1 T/Mission Fibre 8 ChannelSupervised Rx
close button