Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

Honeywell HLR1001IP Over Coax Converter, zender en ontvanger

Merken: Honeywell Commercial Security
Artikelnr #:HLR1001 Model #: HLR1001  Naam: Honeywell HLR1001IP Over Coax Converter, Transmitter and Receiver
  • Expand your network capabilities with this 2 transceiver/media converter
  • Supports twisted pair cables for durability and improved signal transfer while ensuring smooth and seamless data transfer
  • With 10/100Base-TX technology get up to 100Mbps data transfer rate over twisted pair cable

Vergelijkbare producten

AXIS T8604 T864 serie, 4-poorts Media Converter-switch met 2 RJ45-poorten

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

Dahua LR1002-1EC Éénpoorts EoC ontvanger

Categorie: Media Omzetters   Merken: Dahua Technology

AXIS T8607 Media Converter Switch, 24VDC, montage op plank of DIN-rail

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

NVT NV-ECLK EC-Link: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

NVT NV-ECLK-PLS EC-Link +: Long Reach

Categorie: Media Omzetters   Merken: NVT Phybridge

ComNet CNFE2MC-M Media Converter 100 MB-S Mini SFP Req, 100mb SFP Req

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

TRENDnet TFC-110S15I Intelligent Tfc-110s15i 10-100base-Tx naar 100base-Fx Single Mode Sc Fiber Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

TRENDnet TFC-110S15 100Base-TX to 100Base-FX Single Mode SC Fiber Converter, 15km

Categorie: Media Omzetters   Merken: TRENDnet

ComNet CNMCSFP-M Mini 10-100-1000 Mbps Ethernet Media Converter met 100 Fx en 1000 Fx ondersteuning

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2-M RS232-RS422-RS485 Data Transceiver, Multimode, 16 dB in 62,5-micron Kern, 4 km Max. Bereik

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE2MC Media Converter 100mbps 1fsp+1RJ45, 100mbps 1fsp+1RJ45

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8606 4-poorts mediaconvertor, ethernet naar glasvezel, 24VDC, 10-100Mbps

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CNFE1S2-3 Media Converter Ultra Miniatuur Pcb, 100mbps, Singlemode, 2 Vezels, AC-DC, PSU

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

AXIS T8646 T864 serie, PoE+ over Coax blade kit

Categorie: Media Omzetters   Merken: AXIS Communications

ComNet CLEK11EOC Point-to-Point Mini Ethernet-over-Coax Extender

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

Comnet Media converters

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet 10-100 Mbps ethernet elektrisch naar optische media converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Miniatuurkoperlijn Enig-kanaals Ethernet over Coax Levenslange garantie

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet CNFE1RPT-PD Media Converters Ethernet Repeater met PoE, 10-100mbps Industrieel Buisbehuizing

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet Mini 10-100 Mbps Ethernet Media Conveter met PoE

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet PS-DRA120-48A 10/100 Mbps Ethernet 2-poorts mediaconverter elektrisch naar ST/SC/SFP optisch met PoE+

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Sale Type: Promotie

ComNet CNMCSFP Media Converter 100mbps-1gbps 1x SFP Port

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Sale Type: Promotie

ComNet CWFE2SCM2 Valueline Media Converter

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80RM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Supervised Rx

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Sale Type: Promotie

ComNet Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDC80TM1 T-Mission Fibre 8-kanaals Contact Tx mm

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
Sale Type: Promotie

ComNet FDX60M1BM Klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60M2 RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, mm, 2 vezels

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1AM Rs232-Rs422-Rs485 Datatransceiver

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1B RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S2M Datatransceiver, 2 Vezels 23 dB

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications

ComNet FDX60S1BM klein formaat RS232-422-485 2W en 4W bidirectionele universele datatransceiver, sm, 1 vezel

Categorie: Media Omzetters   Merken: ComNet Communications
close button