Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

TRENDnet TEG-MGBS10/4 SFP Single Mode LC Module, 10km, 4-Pack

Merken: TRENDnet
Artikelnr #:TEG-MGBS10/4 Model #: TEG-MGBS10/4  Naam: TRENDnet TEG-MGBS10/4 SFP Single Mode LC Module, 10km, 4-Pack
  • Includes four TEG-MGBS10 modules
  • Compliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • ANSI Fiber Channel compliant

Physical Characteristics

Toepassing/gebruik
Gegevensnetwerk, Optical Network

Uiterlijke kenmerken

Depth (mm)
533,4
Gewicht (bij benadering)
1,50 kg
Height (mm)
50,8
Width (mm)
152,4

Overige

Compatibiliteit
MSA Compliant
TAA Compliant
Ja

Vergelijkbare producten

AXIS T8611 SFP-module LC.LX, Single-Mode glasvezel tot 10km zendbereik

Categorie: SFP Modules   Merken: AXIS Communications
AXIS T8611 SFP Module LC.LX, Single-Mode Fiber up to 10km Transmission Range

AXIS T8612 SFP-module LC.SX, Multi-Mode glasvezel tot 550m zendbereik

Categorie: SFP Modules   Merken: AXIS Communications
AXIS T8612 SFP Module LC.SX, Multi-Mode Fiber up to 550M Transmission Range

TRENDnet TEG-MGBSX SFP Multi-Mode LC Module, 550m

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
Image of TEG-MGBSX

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM Enkele voeding 3.3V SFP-module

Categorie: SFP Modules   Merken: Hikvision
Image of 307400120

ComNet, industriële SFP-module, multimode, 1000FX, 850 nm, 550 meter, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-16 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 10/100/1000 Mbps, 850nm, 550m, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet, industriële SFP-module, singlemode, 1000FX, 1310 nm, 15 Km, 2 glasvezels, LC-connector, MSA compatibel

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-6 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 100FX, 1550nm, 80km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

ComNet SFP-46 Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310nm, 2km, LC, 2 vezel, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-46 SFP (mini-GBIC) Module

TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBS10 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 vezels, MSA Compliant

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 1000FX, 1310 nm, 40 km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

TRENDnet TEG-10GBSR 10GBASE-SR SFP+ Multi mode LC module met DDM, 300m

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
Image of TEG-10GBSR

ComNet SFP-2 Glasvezelmodule, multi-mode, 1310 nm, max. 2 Km, 2 LC connectoren

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-2 Small Form-Factor Pluggable Copper and Optical Fiber Transceiver, 100FX, 1310nm, 2km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant

Netgear AGM734 SFP 1G Ethernet RJ45 Module

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Netgear AGM734 SFP (mini-GBIC) Module

ComNet CL-SFP1 10Mbps Koper verlengde afstand SFP

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
Image of CL-SFP1

TRENDnet TEG-10GBS10 SFP+ enkelvoudige LC-module, 10km

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
Image of TEG-10GBS10

Netgear AGM731F SFP Transceiver 1000BASE-SX SFP 1G Ethernet Fiber Module voor Managed Switches

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Netgear AGM731F SFP Transceiver 1000BASE-SX SFP 1G Ethernet Fiber Module for Managed Switches

Netgear AGM732F Compatibele Gigabit 1000BASE-LX Singlemode Glasdraad Mini-GBIC/SFP-module, LC-connector (tot 10 km)

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Image of AGM732F

Netgear AXM765-20000S Connector Fibre Axm765v2 - SFP 10gige

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Netgear AXM765-20000S Connector Fibre Axm765v2 - SFP  10gige

ComNet CLRJ2COAX Small Form-Factor Pluggable Copper Range Adapter voor RJ45 naar COAX

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet CLRJ2COAX Small Form-Factor Pluggable Copper Range Adapter for RJ45 to COAX

MEDIA CONVERT SFP to RJ45 Cat 5e 1000

Categorie: SFP Modules   Merken: NVT Phybridge
NVT Phybridge NV-SFP-RJ45 SFP to RJ45 for Cat5e, RJ-45 Connector, 1000 Mbps

Dahua PFT3970 Media Convert Optical Fibre Interface

Categorie: SFP Modules   Merken: Dahua Technology
Dahua PFT3970 Media Convert Optical Fibre Interface

ComNet SFP-1 Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, koper 1000 Mbps RJ45, MSA Volgzaam

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP (mini-GBIC) Module

ComNet SFP Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 10 Gbps, 850 nm, 26 m (OM2) - 300 m (OM3), 2 vezel, LC, Ondersteunt DDM

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP (mini-GBIC) Module

ComNet SFP-26B Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 100FX, 1550nm, 60km, SC, 1 vezel, Paar met SFP-24A, voldoet aan MSA

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-26B SFP Module

ComNet SFP-26A Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 100FX, 1310nm, 2km, SC, 1 vezel, Paar met SFP-26B, voldoet aan MSA

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-26A SFP Module

ComNet SFP-3 Small Form-Factor Pluggable (SFP) koper en optische vezeltransceiver, 100FX, 1310 nm, 20 km, LC, 2 vezel, voldoet aan MSA

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
Image of SFP-3

ComNet SFP-LX-LH Small Form-Factor Pluggable (SFP) koper en optische vezeltransceiver, 1000FX, 1310 nm, 10 km, LC, 2 vezels, MSA Compliant, Cisco Compatible, Ondersteunt DDI

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
ComNet SFP-LX/LH Small Form-Factor Pluggable (SFP) Copper and Optical Fiber Transceiver, 1000FX, 1310 nm, 10 km, LC, 2 Fiber, MSA Compliant, Cisco Compatible, Supports DDI

Comnet SFP-SX Kleine Vorm Pluggable, 50um Multimode Ethernet Module

Categorie: SFP Modules   Merken: ComNet Communications
Afi SFP-SX SFP (mini-GBIC) Module

TRENDnet TE100-MGBFX Mini-Gbic Multi-Mode Lc Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet Mini-GBIC Multi-Mode 100Base-FX LC Module (2KM)

TRENDnet TEG-MGBS40 Mini-Gbic Enkel-Mode Lc Module

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TEG-MGBS40 Mini-GBIC Single-Mode LC Module

TRENDnet TI-MGBS10 1000base-Lx Industriële SFP Single-Mode LC Module (10km)

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TI-MGBS10 1000base-Lx Industrial SFP Single-Mode Lc Module (10km)

TRENDnet TI-MGBSX 1000Base-SX Industriële SFP Multi-Mode LC Module, 550m., 1.25Gbps

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TI-MGBSX 1000Base-SX Industrial SFP Multi-Mode LC Module, 550m., 1.25Gbps

TRENDnet TI-MGBS40 1000Base-EX Industriële SFP Single-Mode LC Module, Bereik 40km

Categorie: SFP Modules   Merken: TRENDnet
TRENDnet TI-MGBS40 1000Base-EX Industrial SFP Single-Mode LC Module, Range 40km
close button