Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

AXIS TD8901 SFP+ module LC.LR.X

Merken: AXIS Communications
Artikelnr #:02630-001 Model #: 02630-001  Naam: AXIS TD8901 SFP+ Module LC.LR.X
  • Up to 10km range
  • Single-mode fiber
  • Industrial grade – extended temperature range

Physical Characteristics

Toepassing/gebruik
Gegevensnetwerk, Optical Network

Vergelijkbare producten

AXIS T8154 60W SFP Midspan

Categorie: SFP-modules   Merken: AXIS Communications

AXIS TD8902 SFP+ Module LC.SR.X

Categorie: SFP-modules   Merken: AXIS Communications

AXIS T8613 SFP Ethernet Module 1000BASE-T voor uitbreiding van netwerkpoorten tot 100m Linklengte

Categorie: SFP-modules   Merken: AXIS Communications

ComNet SFP Kleine Vorm-Factor Pluggable koper en optische vezeltransceiver, 100 Mbps, RJ-45, voor CNFE4US & CNFE8US serie

Categorie: SFP-modules   Merken: ComNet Communications

CONVERTISSEUR MEDIA fibre SM LC 20km

Categorie: SFP-modules   Merken: Dahua Technology

Dahua GSFP-1310R-20-SMF Gigabit optische module, 1 draad, enkelvoudige modus, 20 km

Categorie: SFP-modules   Merken: Dahua Technology
close button