Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

NVT NV-813S 8-kanaals passieve hub

Merken: NVT Phybridge
Artikelnr #:NV-813S Model #: NV-813S  Naam: NVT Phybridge NV-813S 8 Channel Passive Stub Hub
  • Compact rack mountable 19" 1U high enclosure features 8 channels and only 1.54" (40mm) deep
  • Use with any NVT passive transceiver or hub for full motion CCTV at distances up to 750ft (225m)
  • Use with any NVT DigitalEQTM Hub or active receiver as a rack-mountable passive transmitter for distances up to 3,000ft (1km)

Physical Characteristics

Kleur
Zilver

Uiterlijke kenmerken

Vormgeving
Muurbevestiging mogelijk, Wandmontage

Overige

Inhoud verpakking
  • 8-Channel Video Transceiver Hub
  • 8 x NV-RJ45A RJ45 to Screw Terminal Adapters
  • Rack Mounting Screws and Screw Driver

Vergelijkbare producten

AXIS F9114 F-serie hoofdunit 2e generatie, 4-kanaals hoofdunit met audio en I/O

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: AXIS Communications

AXIS TU6009 Connector 6-pins voor I/O-poort, 2,5 mm, BF

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: AXIS Communications

AXIS F9111 F-serie hoofdunit 2e generatie modulaire eenkanaalsunit met audio en I/O

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: AXIS Communications

AXIS S2212 S22-serie, 4K 12-kanaals 192Mbps 6TB HDD NVR

Categorie: NVR's   Merken: AXIS Communications

NVT NV-ECLK-PLS-XKIT 1-poorts EC-extenderset

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

AXIS F9104-B F serie, 4-kanaals modulaire Barebone hoofdunit

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: AXIS Communications

NVT NV-842 8-kanaals StubEQ actieve hub, voeding

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

Dahua 4MP covert Pinhole WizMind network camera, Main Box

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: Dahua Technology

TRENDnet TFC-1000S20 Intelligente 1000base-T naar 1000base-Fx Single Mode Fiber Converter

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: TRENDnet

TRANSMISSIE UTP 16 Ch Passief Stub Hub

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

NVT NV-226J-PV videozender & 12VDC-converter

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

NVT NV-3213S 32-kanaals passieve videozendontvanger Stub Hub

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

UTP UTP NV3242 32CH STUB EQ ACT RX

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

NVT NV-716J-PVD 16-kanaals PVD-kabelintegrator

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

NVT NV-4PS13-PVD Voeding Passieve Ontvanger Hub

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

KVM 1701+ Kit2H (EoC/UTP) 1YR

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

KVM 1701+ Kit3H (EoC/UTP)

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

KVM LR 2or4 pair UTP SPECIAL REV

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

KVM Phylink: LR single pair UTP 5YR

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: NVT Phybridge

Veracity VLS-LSM-C LONGSPAN Max, Hi-PoE Ethernet Extender

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: Veracity

ComNet FVR1031S1 Digitaal gecodeerde video-ontvanger met bi-directionele datatransceiver, single mode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR1031M1 Digitaal gecodeerde video-ontvanger met bi-directionele datatransceiver, multimode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR10D1EM Digitaal gecodeerde video ontvanger met datatransceiver, 1-fiber, multimode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR10D1ES Digitaal gecodeerde video ontvanger met datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR110S1 10-bit digitaal gecodeerde video ontvanger met datatransceiver, 1-fiber, single mode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR412S1 4-kanaals video ontvanger met 2 bi-directionele data kanalen en 1-Contact sluiting, single mode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR41M1 4-kanaals digitaal gecodeerde video ontvanger, multimode, 1310nm

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR412M1 4-kanaals video ontvanger met 2 bi-directionele data kanalen en 1-contact sluiting, multimode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR812S1 8-kanaals digitaal gecodeerde video ontvanger met 2 bi-directionele data kanalen, 1-fiber, single mode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR812M1 8-kanaals digitaal gecodeerde video ontvanger met 2 bi-directionele data kanalen, 1-fiber, multimode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVR41S1 4-kanaals digitaal gecodeerde video ontvanger, single mode, 1310nm

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications

ComNet FVT1031M1 10-bit digitaal gecodeerde video transmitter met bi-directionele datatransceiver, multimode

Categorie: Zenders & verlengers   Merken: ComNet Communications
close button