Upgrade naar de nieuwe Edge-browser of gebruik Chrome, Firefox of Safari om door te gaan. De ADI Global Distribution-site zal na 12 maart 2021 Internet Explorer niet meer ondersteunen. close button

Netgear GS116PP-100EUS 16-poorts gigabit ethernet high-power unmanaged PoE+ switch met FlexPoE, 183 W

Merken: Netgear
Artikelnr #:GS116PP-100EUS Model #: GS116PP-100EUS  Naam: Netgear GS116PP-100EUS 16-Port Gigabit Ethernet High-Power Unmanaged PoE+ Switch with FlexPoE, 183W
  • Choice of Fast Ethernet and Gigabit Ethernet connectivity
  • Energy-efficient technology for power savings
  • PoE Power auto-balance, the switch automatically balances the PoE power based on the device needs independent of PoE class detected, at a very granular level

Management & Protocollen

Beheer mogelijk
Nee

Media & Performance

Netwerktechnologie
1000Base-LX

Netwerk & Communicatie

Ethernet technologie
SFP
Maximaal aantal lagen
2

Uiterlijke kenmerken

Breedte (mm)
286
Diepte (mm)
102
Gewicht (bij benadering)
880 g
Hoogte (mm)
27
Vormgeving
Desktop, Rack bevestiging, Wandmontage

Vergelijkbare producten

Netgear GS305P 5-poorts Gigabit PoE SwitCH PERP

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS305P 5Port Gigabit PoE SWITCH PERP

Netgear GS108PP ProSAFE FlexPoE 8-poorts Unmanaged Rackmount Gigabit PoE+ Switch (123W)

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS108PP ProSAFE FlexPoE 8-Port Unmanaged Rackmount Gigabit PoE+ Switch (123W)

Netgear GS105GE 5-poorts Gigabit Ethernet Plus Switch (EOL)

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS105GE 5-Port Gigabit Ethernet Plus Switch (EOL)

Netgear GS108E ProSAFE 8-poorts Plus Ethernet Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS108E ProSAFE Plus GS108E Ethernet Switch - 8 Ports

Netgear GS305EP 5-poorts GB PoE+ Smart PLUS PERP

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS305EP 5Port GB PoE+ Smart PLUS PERP

Netgear GS110TP 8-poorts Gigabit PoE+ Ethernet PERP Smart Managed switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS110TP 8Port Gigabit PoE+ Ethernet PERP Smart Managed

Netgear GS308EPP-100PES 300 Series, 8-poorts Managed PoE+ Gigabit ethernet plus switch, 123W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Image of GS308EPP-100PES

Netgear GS105E ProSAFE 5-poorts Gigabit Ethernet Plus Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS105E ProSAFE Plus Switch, 5-Port Gigabit Ethernet

Netgear GS116LP 16-poorts Gigabit Ethernet UnManaged PoE Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS116LP 16-Port Gigabit Ethernet UnManaged PoE Switch

Netgear GS108LP UnManaged Switch - 8 x 10-100-1000 (PoE+), Desktop Rack-Mountable

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS108LP UnManaged Switch - 8 x 10/100/1000 (PoE+) - Desktop Rack-Mountable

Netgear GS308PP-100EUS 300 serie, 8-poorts unmanaged gigabit ethernet SOHO PoE+ switch, 83W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS308PP-100EUS 300 serie, 8-poorts unmanaged gigabit ethernet SOHO PoE+ switch, 83W

Netgear PL1000 1000Mbps Powerline Extender, 1 Gigabit Poort, Wit, 2-Pack

Categorie: PoE Uitbreidingen   Merken: Netgear
Netgear PL1000 1000Mbps Powerline Extender, 1 Gigabit Port, White, 2-Pack

Netgear GS728TPP 24-poorts Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS728TPP 24Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro Switch

Netgear GS728TP 24-poorts Gigabit PoE+ Smart Managed Pro SwitCH W- 4 SFP 190W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS728TP 24-Port Gigabit PoE+ Smart Managed Pro SWITCH W/ 4 SFP 190W

Netgear GS108GE 8-poorts Unmanaged Gigabit Copper Switch, Plug and Play, tot 1000 Mbps gegevensoverdracht

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS108GE 8-Port Unmanaged Gigabit Copper Switch (Plug and Play, up to 1000 Mbps Data Transfer)

Netgear AGM734 SFP 1G Ethernet RJ45 Module

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Netgear AGM734 SFP (mini-GBIC) Module

Netgear GS316PP-100EUS 300 serie, 16-poorts unmanaged gigabit ethernet PoE+ switch met FlexPoE, 183W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Image of GS316PP-100EUS

Netgear WAX610-100EUS Insight Cloud Beheerd Dual Band Access Point, Wit

Categorie: Draadloze Toegangspunten   Merken: Netgear
Image of WAX610-100EUS

Netgear GS308EP-100PES 300 serie, 8-poorts beheerde PoE+ gigabit ethernet plus switch, 62W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Image of GS308EP-100PES

Netgear GS116GE ProSAFE 16-poorts gigabit ethernet desktop switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Image of GS116GE

Netgear AGM731F SFP Transceiver 1000BASE-SX SFP 1G Ethernet Fiber Module voor Managed Switches

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Netgear AGM731F SFP Transceiver 1000BASE-SX SFP 1G Ethernet Fiber Module for Managed Switches

Netgear AGM732F Compatibele Gigabit 1000BASE-LX Singlemode Glasdraad Mini-GBIC/SFP-module, LC-connector (tot 10 km)

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Image of AGM732F

Netgear AXM765-20000S Connector Fibre Axm765v2 - SFP 10gige

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Netgear AXM765-20000S Connector Fibre Axm765v2 - SFP  10gige

Netgear GS308 Netwerkwitch Unmanaged L2 Gigabit Ethernet switch (10-100-1000)

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS308 Network Wwitch Unmanaged L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000)

Netgear GS324TP 24-poorts Ethernet Switch, managed 4 Layer SupPorted, Modulair

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS324TP Ethernet Switch 24 Ports, Manageable 4 Layer SupPorted, Modular

Netgear GS516PP 16-poorts Ethernet Switch, 2 Layer SupPorted, 260 W PoE Budget

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS516PP Ethernet Switch - 16 Ports - 2 Layer SupPorted - 260 W PoE Budget

Netgear GS510TPP ProSAFE 8-poorts PoE+ Gigabit Smart Managed Switch met 2 SFP-poorten

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS510TPP ProSAFE 8-Port PoE+ Gigabit Smart Managed Switch with 2 SFP Ports

Netgear GS724T-400EUS ProSAFE 24-poorts Gigabit Smart Managed Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS724T-400EUS ProSAFE 24-Port Gigabit Smart Managed Switch

Netgear GS752TPP 48-poorts Gigabit PoE+ Smart PERP Managed Pro SwitCH W- 4 SFP 760W

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS752TPP 48-Port Gigabit PoE+ Smart PERP Managed Pro SWITCH W/ 4 SFP 760W

Netgear JGS524 ProSAFE 24-poorts Unmanaged Rackmount Gigabit Switch

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear JGS524 ProSAFE 24-Port Unmanaged Rackmount Gigabit Switch

Netgear JGS516 ProSAFE FlexPoE 16-poorts Unmanaged Rackmount Gigabit PoE+ Switch (76W)

Categorie: Netwerk Switches   Merken: Netgear
Netgear GS116LP ProSAFE FlexPoE 16-Port Unmanaged Rackmount Gigabit PoE+ Switch (76W)

Netgear AFM735-10000S ProSAFE 100Base-FX SFP Transceiver

Categorie: SFP Modules   Merken: Netgear
Image of AFM735-10000S
close button